Apelul 2 – Rezultatele finale

1. LISTA SOLICITANTILOR ADMISI/SELECTATI PENTRU FINANTARE

varianta actualizata in data de 02.10.2018, in urma verificarilor administrative in faza de precontractare

Solicitant Teme specifice CAEN comert Participant Instruire Eligibilitate (EV) Total (EV)
Lates Popeiu Silviu Ovidiu IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 78.83
Baranețchi Angela IT, CDI, Carb, IS, DD DA DA 30 76.67
Pavel Ioana Alexandra IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 76.67
Diavor Vica

respins la verificare administrativa / precontractare

IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 76.17
Berdan Diana IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 75.17
Hanzu Iuliu Adrian IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 75
Varga Titus Florin IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 75
Vataman Octavian IT, CDI, Carb, IS, DD DA DA 30 74.33
BOB RADU-IONEL IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 74.17
Bob Victor IT, CDI, IS, DD NU DA 30 73.83
Gavrilescu Petru Tinel IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 73
Buzila Gabriel IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 72.5
TIBREA GABRIELA – ELENA IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 71.67
BELDEAN ANDA- SIMONA IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 70.67
Poenar Andrei-Ionut IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 70.67
Agrigoroae Vlad IT, CDI, Carb, DD NU DA 30 70.33
rosca daniel IT, CDI, IS, DD NU DA 30 70.17
Nita Laurentiu-Constantin IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 70
Andras Mircea-Andrei

respins la verificare administrativa /  precontractare

IT, Carb, IS, DD DA DA 30 69.33
Beteringhe Anda Ecaterina IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 69.33
Csalai Alexandru-Levente CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 69.17
Tuhari Ecaterina IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 69
Man Romeo IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 68.67
Catana Iuliana IT, CDI, IS NU DA 30 67.83
Pop Florin IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 66.83
JORA CECILIA IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 66.33
Pop Dan – Mihai IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 65.67
MIHAELA CONSTANTIN IT, Carb, IS NU DA 30 65.33
PANESCU MARINELA LUMINITA IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 65
Ostafe Mihail   NU DA 30 65
Florea Petru CDI, Carb, IS NU DA 30 63.5
Mihailescu Iasmin-Vasile IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 63.33
Ban Zsolt IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 63.17
Gavril Lorana-Corina IT, CDI, IS NU DA 30 63.17
Ofileanu Florin

respins la verificare administrativa / precontractare

CDI NU DA 30 63
Tudor Adrian Alexandru IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 62.83
Bercea Mihaela Florina IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 62.67
Cristea Cristian Marian IT, CDI, Carb, IS, DD NU DA 30 62.33
Dinu Mirela IT, IS NU DA 30 62.17
Groza David Marcel Vasile   NU DA 30 62
Popa Mircea Radu  selectat de pe lista de rezerve NU DA 30 61.33
Rusu Julia  selectat de pe lista de rezerve NU DA 30 61.17
Dragusin Mugurel  selectat de pe lista de rezerve NU DA 30 60.66

2. LISTA SOLICITANTILOR RESPINSI

2.1 Cereri eligibile care nu au intrunit punctajul necesar

Surd Aurelian
Popa Mircea Radu
Rusu Julia
DRAGUSIN MUGUREL COSTIN
Bereczki Izabella
Zoica Andreea – Mirela
Merlus Oana-Maria
Serban Ovidiu-Gabriel
BARABOI GABRIEL
Crisan Cristian
Tamba Constantin Liviu
Rad Vasile
GARBEA BOGDAN
Dobra Iadranca-Olivera
Catana Lucian
ISTACESCU DORU-CORNEL
Herczog Alexandru Andrei
PUNGA STEFAN EUGEN
Popescu Adrian
Bora Alexandra Florentina
Padureanu Claudiu Florin
Voicu Diana Ioana
ciulea gheorghe
Mazăre Mihai-Aurel
ABRADOAI DAN
PUNGA DORINA DANA
Farcas Cristian Ioan
Prisacaru Ionut
Badea Marius Florin
Petrean Nicolaie Florin
TODORAN ALEXANDRA-MARIA
Deji Paula Antonia
BOBIS Flaviu Ciprian
Bunescu Marian
Urzică Victor
Dancu Alexandru
Mihailescu Radu-Casian
Fat Ioan Florin
Ratz Sorina Maria
Caminschi Nicolae
GRUIAN FLORIN
Holhoș Samuel
Dobrai Ildiko Jolan
Ene Crina Florentina
Serediuc Adelina
Mesaros Horia Cristin
GATEA GHEORGHE FLORIN
Bălănucă Constantin-Cristian
Mariana Calugar
Nicolae Stark Mircea Gabriel

2.2 Cereri respinse pe motiv de neindeplinire a criteriilor de eligibilitate

GHIRCOIAS RADU
Raduca Petru
VLADISLAV RAILEAN
Rotaru Ion
DRAGUSIN ELIZA CLAUDIA
Marcu Cornel Sorin
CIOBANU COSMINA
Indre Adrian Mircea
Crasi Oana
Rotaru Simona-Codruta
Bica Loredana Madalina
Iulia Dalida Ghiran
MIRON STEFAN
Matica Rodica Daniela
ZELENAK ELISABETA ANGELA
Ana Gherman
RESNOVEAN MIHAIL-NICOLAE
Tarlev Ion
Irinel Badea
Bucur Raluca
BUDA VASILE
INDRE NINA EMILIA
Popa Vasile
Duma Petru Cristian
Timis Alexandru
Pahomi Daniel
Chiaburu Mioara-Ramona
MIRCESCU VASILICA VERONICA
CIUBOTARIU MIHAELA
MARIA ARDELEAN
Mircescu Stefan
Celnacov Corneliu
Caragea Ionel Mihaita
Celnacov Radu
Aldea Ilie
Tepes Ion
DRAGHICI VIOLA-KARINA
Silaghi Vasile Florin
Coroian Mihai-Dan-Alin
Ponea Florin Daniel
Filat Adrian
Iancu Raluca Cristina
turda adriana-viorica
GOLOGAN NICOLAE IOSIF
Dragoiu Alina
CREATA ANDREEA CORINA
Jumatate Liana Camelia
APETREI OANA GEORGIANA
Haralambie Lucian
Szabo Daniel
Roman Gheorghe
NECHITI NASTASIA
Andreea Crihana
Muti Ioan

2.3 Cereri respinse datorita neindeplinirii cerintelor formale de trimitere /Lista participantilor respinsi datorita neindeplinirii cerintelor administrative

  • Nu au transmis cererea de finantare prin platforma web in conformitate cu cerintele din metodologie si instructiunile emise :

PASCARU GABRIEL

ROZOR RADU

ANITEI VLAD

  • Documentele de eligibilitate sunt neconforme/incomplete:

BUNESCU OLEG

3. SOLICITANTI AFLATI PE LISTA DE REZERVE

Bereczki Izabella, Zoica Andreea – Mirela, Merlus Oana-Maria, Serban Ovidiu-Gabriel, BARABOI GABRIEL, Crisan Cristian, Surd Aurelian, Dragusin Eliza, Tamba Constantin Liviu, Rad Vasile, Dobra Iadranca-Olivera,  Garbea Bogdan

In functie de necesar lista de rezerve va fi suplimentata/completata.