APELUL 1 – Rezultate Finale

1. LISTA SOLICITANTILOR ADMISI (care vor fi invitati pentru semnarea acordului de principiu pentru finantare)

Nume Solicitant TEMA SPECIFICA
Laslo Rareș Inovare sociala
CHETELES DANIEL-LIVIU Dezvoltare durabila
BOLBOACA PAULA MONICA Reducere emisii carbon
Alecsa Claudiu Bogdan Tehnologiile informatiei si ale comunicarii
Castrase Andreea-Cristina Cercetare, Dezvoltare, Inovare
Bumbu Ioan
CUZDRIOREAN RADU AUGUSTIN
Diaconu Florin
Lungu Ionel
Ladariu Iosif Cristian

2. LISTA SOLICITANTILOR RESPINSI

2.1 Cereri eligibile care nu au intrunit punctajul necesar

CIOBANU COSMINA
rosca daniel
Cristea Cristian Marian
Rotaru Simona-Codruta
Baranețchi Angela
Pavel Ioana
Groza David Marcel Vasile
Gavrilescu Petru Tinel
Pop Dan – Mihai
PANESCU MARINELA LUMINITA
Lates Popeiu Silviu Ovidiu
TIBREA GABRIELA – ELENA
Tamba Constantin Liviu
Bereczki Izabella
Serediuc Adelina
Serban Ovidiu-Gabriel
Caragea Ionel Mihaita
Tudor Adrian Alexandru
Rotaru Ion
Alb Lacramioara Alina

2.2 Cereri respinse pe motiv de neindeplinire a criteriilor de eligibilitate

Bob Victor
Indre Adrian Mircea
Tuhari Ecaterina
BARABOI GABRIEL
Dancu Alexandru
INDRE NINA EMILIA
Surd Aurelian
COMBES Toma-Oliver
Pahomi Daniel
Ban Zsolt
Herczog Alexandru Andrei
Lakatos Carmen
Diavor Vica
MIRON STEFAN
Baras Horatiu Florin
Caminschi Nicolae
Urzică Victor
Mazăre Mihai-Aurel
Mircescu Stefan
PUNGA DORINA DANA
Popa Mircea Radu
UNGUREANU MARIAN DANIEL
DRAGHICI VIOLA-KARINA
Pop Simion Marius
ELENA CRETU
turda adriana-viorica
Irinel Badea
Roman Gheorghe
Tatiana Bilba
Vataman Octavian
MIHAELA CONSTANTIN
Cioroianu Lucian
BELDEAN ANDA SIMONA
Cotuna Cornel
PUNGA STEFAN EUGEN
Popa Vasile
MIRCESCU VASILICA VERONICA
Szovati Robert Stefan
Gonța Nicoleta
ULICAN GABRIELA ELENA
datki szabolcs
Chiaburu Mioara-Ramona

2.3 Cereri respinse datorita neindeplinirii cerintelor formale de trimitere (Lista participantilor care nu au transmis cererea de finantare prin platforma web in conformitate cu cerintele din metodologie si instructiunile emise )

JORA CECILIA

ALDEA ILIE

TIMIS ALEXANDRU

PASCARIU GABRIEL

GRUIAN FLORIN

 

3. SOLICITANTI AFLATI PE LISTA DE REZERVE

CIOBANU COSMINA
rosca daniel
Cristea Cristian Marian
Rotaru Simona-Codruta
Baranețchi Angela
Pavel Ioana
Groza David Marcel Vasile
Gavrilescu Petru Tinel
Pop Dan – Mihai
PANESCU MARINELA LUMINITA